DEKRA Certification

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

W grudniu 2019 roku, Szpital im. Marciniaka uzyskał po raz kolejny certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań normy ISO 9001:2015. Audit recertyfikacyjny został przeprowadzony przez niezależną jednostkę certyfikacyjną DEKRA Certification sp. z o.o. 

W 2016 roku, Szpital poddał się zintegrowanemu auditowi dla norm ISO 9001:2008 oraz po raz pierwszy normy ISO 14001:2004 oraz PN-N-18001:2004 uzyskując certyfikaty dla wszystkich auditowanych systemów zarządzania. Podczas auditów zewnętrznych, szczegółowym badaniom poddaje się świadczone usługi w oddziałach szpitalnych, w tym tych o podwyższonym ryzyku takich jak Szpitalny Oddział Ratunkowy czy Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii, jak również usługi realizowane w Oddziale Rehabilitacji, Przychodni Przyszpitalnej, działach diagnostycznych (radiologia, diagnostyka obrazowa, endoskopia, elektrodiagnostyka), Zakładzie Medycyny Nuklearnej, Dziale Sterylizacji oraz w Aptece Szpitalnej. Podczas auditów bada się również jakość zarządzania Szpitalem, bezpieczeństwo pacjentów w pozostałych obszarach oraz poprawność prowadzonej dokumentacji medycznej.
Przeprowadzone audity po raz kolejny wykazują, że usługi świadczone w Szpitalu im. Marciniaka są na najwyższym poziomie, a pracownicy Szpitala robią wszystko, aby zapewnić swoim Pacjentom poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza w stanach zagrożenia życia, wykazują najwyższy poziom bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dbałość o środowisko naturalne.

Czytaj więcej w: Nasze zaangażowanie w jakość

Aktualizacja: 2019-12-30

 

Dawid Łyś
Pełnomocnik Dyrektora ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie ISO 9001

    ISO 9001

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:0000-00-00
Data publikacji:0000-00-00
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Administrator
Liczba odwiedzin:4663