Informacja dotycząca poradni specjalistycznych

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
17 marca 2020

SZANOWNI PACJENCI PORADNI SPECJALISTYCZNYCH,

informujemy, że:

  1. PRZYCHODNIA NIE PROWADZI REJESTRACJI OSOBISTEJ DO ODWOŁANIA. Rejestracja do poradni specjalistycznych odbywa się wyłącznie telefonicznie na numer telefonu 71 306 44 19 lub za pośrednictwem e-rejestracji. Wstęp na teren przychodni mają osoby wyłącznie zarejestrowane. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na połączenie. Zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem e-rejestracji. 
  2. Porady lekarzy specjalistów w celach przedłużenia recept odbywają się wyłącznie w formie teleporady - we wskazanym przez rejestrację dniu lekarz skontaktuje się z Państwem telefonicznie a następnie wystawi e-receptę do zrealizowania w każdej aptece. 
  3. Przed konsultacją osobistą zostaniecie Państwo poproszeni o wypełnienie Ankiety Wstępnej Kwalifikacji, która określi możliwość przeprowadzenia takiej konsultacji. 
  4. Zachęcamy Państwa do korzystania wyłącznie z formy teleporady lekarza specjalisty poza przypadkami wymagającego osobistego kontaktu jak na przykład ściągnięcie szwów, obserwacja rany pooperacyjnej, ściągnięcie gipsu itp. 
  5. W sytuacji nie stawienia się na poradę, lekarz skontaktuje się z Państwem telefonicznie w dniu, w którym miała odbyć się porada. 
  6. Prosimy nie dostarczać oryginałów skierowań lekarzy na poradę specjalistyczną. Oryginały skierowań należy dostarczyć w ciągu 21 dni od dnia zakończenia stanu zagrożenia epidemicznego. 
  7. Wszelkie podania prosimy składać w formie mailowej na adres: szpital_marciniaka@pro.onet.pllub za pośrednictwem ePUAP. 

Dyrekcja Szpitala im. Marciniaka 

Autor: Katarzyna Kapuścińska

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-17
Data publikacji:2020-03-17
Osoba sporządzająca dokument:Katarzyna Kapuścińska
Osoba wprowadzająca dokument:Michał Iwanow
Liczba odwiedzin:2313